KOMPUTERY DO PRACY W PRZEMYŚLE

Nasze komputery są zaprojektowane do pracy ciągłej, w trudnych lub wymagających warunkach środowiskowych, jakie często można spotkać w fabrykach, na budowach lub na liniach produkcyjnych.

Zakłady przemysłowe, wojsko, maszyny w przemyśle ciężkim, transport, zewnętrzne stacje diagnostyczne i pomiarowe to dedykowane miejsca do pracy dla oferowanego przez nas sprzętu. Nasze komputery przemysłowe świetnie sprawdzą się w zastosowaniach wymagających pracy w niskich i wysokich temperaturach, w zapyleniu. Nasze komputery posiadające certyfikaty konieczne do spełnienia wymagań występujących w ciężkich warunkach pracy jak np. w branży kolejowej, energetyki, górniczej, morskiej, czy służb mundurowych. Cechą szczególną naszych rozwiązań jest długi czas dostępności wprowadzanych produktów trwający nawet kilka lat od zakupu. Modele komputerów są sukcesywnie unowocześniane o nowe wersje procesów, pozostając w tych samych parametrach wymiarowych.

Większość modeli jest chłodzona pasywnie przy pomocy potężnych obudów aluminiowych. Praca wykonywana bez elementów aktywnych znacząco wydłuża żywotność, długowieczność poszczególnych jednostek.

Nasze modele komputerów wykorzystywane są najczęściej w nowoczesnych zakładach produkcyjnych jako sterowniki maszyn, kontrolery procesów przemysłowych, koncentratory danych pomiarowych odczytywanych z czujników. Tak gdzie potrzebna jest ciągłość i niezawodność funkcjonowania możemy zaproponować konkretne rozwiązania.

Filtr wg atrybutu

Nie znaleziono produktów, których szukasz.